Přidat do oblíbených    LogoPlachovka

svátek má

POZOR! Aktuální dění z Plachovky na belsan.blog.cz                                                POZOR! Aktuální dění z Plachovky na belsan.blog.cz                                                POZOR! Aktuální dění z Plachovky na belsan.blog.cz                                                POZOR! Aktuální dění z Plachovky na belsan.blog.cz

Do nové sezóny 2006/2007 Plachovka přihlásila opět čtyři družstva což je v plzeňském regionu rarita. Objeví se pár nových tváří, jinak u týmů nedochází k větším změnám. Z "Dé" družstva odešli na zasloužený odpočinek Pavel Kachlík a Václav Fiala. Družstva si ponesou do nové sezóny tyto názvy. A- DC Chodovar Plachovka "A", B- DC Plachovka "B", C- DC Eagles Plachovka "C" a D- DC Bez ambicí Plachovka "D".
Pro přehled, kde nám druždstva válčí:
DC Chodovar Plachovka "A" - 3. A liga
DC Plachovka "B" - 1.liga => Tímto ještě dodatečně gratuluji k famóznímu úspěchu.
DC Eagles Plachovka "C" - 2. A liga
DC Bez ambicí Plachovka "D"- 3.B liga

A jak to všechno dopadne.....................to se dovíme v červnu.
To je vše přátelé.
Ať to lítá!

sipkarsky smrtakA je to tu zas...
Už čtvrtý rok budou zápolit šipkaři z Plachovky v lize ZČOŠS (2005/2006). Bohužel minulá sezóna byla ve znamení setupů. Jen družstvo Plachovka B obhájila druhou ligu a jen krůček jim scházel k postupu do ligy první (o 1bod za prvními - takže 2.místo v II.lize). Tento rok věštím jako Sybyla s Nostrdamem postup družstev ABC do vyšší soutěže. Tuto věštbu ještě utvrzuje, že za dobré umístění je slíben sud - pro každé družstvo.
A to je vše přátelé.
Ať to lítá.


Rok s rokem se sešel a je možno přistoupit k bilancování jak jsme si vedli za rok 2003/2004.
Začnu tzv. od A :o)
Plachovka A - naše "zatím" druholigové družstvo, si polepšilo oproti minulému roku o jednu příčku a skončilo na 2.místě.
Je škoda, že tuto šipkovou sezónu se někteří hráči rozhodli družstvo opustit. Ale jak jsem slyšel v televizi a dnes už se dá říci z úst klasičky "Je to jejich rozhodnutí."
Plachovka B - hrála celý rok velmi vyrovnaně a podávala skvělé výkony, celkově získala 3.místo. Takže opouští III.ligu a postupuje do II.ligy. Má velmi slibný hráčský kádr, tak se tam určitě nestratí. Očekávám, že se umístí na velmi zajímavém místě.
Plachovka C - se držela svých ambic a převážně celý rok kralovala v celkovém pořadí na prvním místě. A skoro si to i udržela, bohužel skoro, protože tři kola před koncem došlo k hráčskému, týmovému a výkonnostnímu zkratu a smutná série třech proher => 9bodů v čudu sebou přinesla neuspokojující 4.místo. Avšak i tak bojovala a dostala se do II.ligy.
Takže všechna družstva plachovky postoupila do II.ligy ZČOŠS, kde nás čeká určitě v jednom případě bratrovražedný boj mezi sebou. A jak jsem v minulém roce vizionářsky předeslal (viz.níže), tak se rozrůstáme o další družstvo Plachovka D.
Mnoho zdaru a ať to líta v sezóně 2004/2005.

Tak a máme tu sezónu 2003/2004.
Mezi největší novinky patří založení nového družstva DC Plachovka "C" (Černá smrt),které vede Sláva Z. Slavík. Jestliže to tak bude pokračovat tak v roce 2026 tu máme družstvo Plachovka "Z", pak začneme místo písmen používat čísla.
Tak to by stačilo jako úvod a začneme s rekapitulací sezóny 2002/2003.
Jako první musím vyzdvihnout výkony  našeho Áčka, které v II.lize ZČOŠS vybojovalo velice pěkné 3.místo a ambice budou letos určitě vyšší. Pánové letos to vyjde.
Béčko předvedlo velice pěkný výkon, který se však konsolidoval až v druhé půlce sezóny a příchodem p.Pecha.  Zvlášť bych chtěl vyzdvihnout neutuchající bojovnost našich děvčat Katky a Marušky. Vždy se bylo při jejich hře na co dívat. HOWGH
Troch si rýpnu do proběhnutých baráží z III.ligy do II.ligy, které jak se ukázalo byly jako minulý rok zbytečné. 

Trocha historie nezabije
Náš šipkový klub vznikl v pátek 13.července.2001
Ano, je zrovna třináctého pátek a my to rozjíždíme. Vybírají se členské poplatky, ustavuje se klub DC Plachovka, domlouvá se organizace. Volí se kapitán. Byl zvolen L.Žáček.
Sezónu 2001/2002 jsme hráli III.ligu ZČOŠS ze které jsme postoupily do II.ligy.
Na sezónu 2002/2003 jsme se rozšířili o jedno družstvo Plachovka "B", které začne hrát III.ligu.
Naší základnou je malá plzeňská Pivnice v Plachovce zvaná též "Díra" či "Nora".
Každý pátek zde pořádáme desetikolový šipkový turnaj PLACHOVKA OPEN, který se stal oblíbeným turnajem plzeňských, ale i mimoplzeňských hráčů. Jelikož herní místo se pravděpodobně nachází na geotermálním zlomu není zde nouze o velká turnajová překvapení. Někdy však pomůže vyvážený pitný režim a u některých jedinců dobře nacpaná dýmka.Virgule na odmagnetování šipek se neosvědčila. Rum ANO :-)